Tomb Raider Anniversary

8. prosince 2017 v 12:35 | Kaki |  Tomb Raider Anniversary
Název: Tomb Raider: Anniversary
Vývojář: Crystal Dynamics
Vydavatel: Eidos Interactive
Datum vydání: Červen 2007
Platformy: PC, Mac, Playstation, PSP, Xbox, Wii
Žánr: akční adventura

Tomb Raider: Anniversary je remakem původního dílu z roku 1994. Jednalo se o dárek od Eidosu všem hráčům k desátému výročí (proto ten název) této značky. Oproti původnímu dílu má samozřejmě vylepšené vizuály i hratelnost, jelikož hra jede na enginu z předchozího dílu.

V dávných časech světu vládli tři bohové nad prosperující Atlantskou civilizací. Každý člen triumvirátu vlastnil kousek scionu, potomka atlantidy. Tento mocný artefakt dokázal změnit genetický kód organismů. Tihocan a Qualopec síly scionu využívali s moudrostí, zatímco je jejich sestra Natla zradila, a použila artefakt na stvoření nového druhu. Jakmile si bratři uvědomili její zradu, byla uvrhnuta do ledového vězení, kde měla být navždy uvězněná. Díky jejím intrikám byla Atlantida zničena, Tihocan a Qualopec se rozdělili a založili obrovské civilizace v Peru a Řecku, a časem zemřeli. Po několik staletí byla Natla vězněna v ledu, dokud ji nukleární experiment v Novém Mexiku neosvobodil. Ona poté mohla pokračovat ve svém mistrovském plánu - vytvořit démony a ovládnout celý svět. Postupně se začlenila do moderního světa, a díky svým znalostem o původní civilizaci založila korporaci Natla's Technoligies, která se rychle stala lídrem na trhu (tímto způsobem nahromadila potřebný majetek).
Toužící pokračovat ve svých experimentech, najme si slavnou dobrodružku Laru Croft, aby jí pomohla získat všechny tři kusy potomka. To ovšem netušila s kým má tu čest..."I only play for sport."


« více informací se dozvíte z rozcestníku »
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama