Kakinin hráčský deník

Mé dojmy z hraní: Blood Ties DLC

29. října 2016 v 12:39 | Kaki

Zdravím všechny čtenáře u dnešního článku. Konečně vyšel Rise of the Tomb Raider na Playstation 4, a já, jako zarytý fanoušek, který prostě musí mít všechny edice a nestačí mu season pass na PC, jsem si tu krásnou Artbook edici musela pořídit! :D Upozorňuji, že článek může obsahovat spoilery, takže pokud jste ještě BT nehráli, nedoporučuji číst dál. :)

Mé dojmy z hraní: Rise of the Tomb Raider (1. část)

3. května 2016 v 12:14 | Kaki

Konečně jsem se dokopala k tomu napsat trochu obsáhlejší článek, než je u mě zvykem. Dnes bych vám chtěla popsat mé dojmy z hraní (zatím) posledního dílu Tomb Raider. Už jsem sice jeden svůj názor na hru napsala, jednalo se ale o názor k nejnovějšímu traileru (odkaz), a zmiňuji ho zde proto, protože z něj budu vycházet. Pohodlně se usaďte a já si jdu vylévat srdíčko. Předem chci upozornit, že se nejedná o žádnou recenzi a článek může obsahovat spoilery.

Možná vás to nepřekvapí, možná překvapí, ale nový díl jsem si naprosto zamilovala. Ano, já vím, není to to co bývalo, ale svým způsobem už tenhle díl ty staré začíná připomínat. Jelikož se snažím vždy z Tomb Raiderů vytáhnout maximum, pořídila jsem si sběratelskou edici (později tu bude i foto sbírky) se Season Passem, tudíž můžete čekat i můj názor na DLC Baba Yaga, Cold Darkness Awakened a neposlední řadě Endurance mód.
 
 

Reklama