Kecy adminky :D a jiné...

Tolik novinek a tak málo času

6. července 2018 v 20:32 | Kaki

Zdravím všechny návštěvníky tohoto polomrtvého blogu.

Opět se po dlouhé době ozývám. Měla jsem v plánu dát to tu vše do kupy a s novým designem se do blogování pustit naplno. Ovšem mé plány mi nevyšly (očividně) a tak je blog opět delší dobu neaktivní. Nemůžu vám slíbit, že se naplno vrátím, jelikož mám novou práci, která mi momentálně zabírá nejvíc času. Pokusím se to tu ale dát plně do pořádku, přidat novinky o Shadow of the Tomb Raider a tak nějak znovu začít.

Pokud jste pravidelnými návštěvníky, kteří na můj blog nezanevřeli, mohli jste si všimnout přepracovaného vzhledu a postraního menu, kam se přesunula většina odkazů ze záhlaví. S touto změnou bych také chtěla blog trochu zjednodušit. To znamená, že postupně budu mazat staré a neužitečné články(návody, galerie a podobně) a budu se spíše soustředit na všeobecné informace o všech dílech. Přeci jen spoustu skvělých návodů, cheatů a dalších vychytávek najdete na jiných stránkách. Samozřejmě určité důležité novinky nevynechám, spíš se ale chci soustředit na více originální obsah. A co si budu nalhávat, chci se opět dostat do oficiálního fanouškovského programu. :D

Mějte se mnou trpělivost, všechny změny budou postupné. Jak jsem již psala výše, mám novou práci a tolik času mi bohužel na blog nezbývá. A musím říct, že mě to opravdu mrzí, především když můj blog letos v listopadu oslaví desáté výročí od svého založení. Ale nic se s tím bohužel nedá dělat. Mám nachystaných tolik změn, že opravdu nevím, kdy je všechny stihnu provést. Na druhou stranu jsem ve volném čase tvořila různé designy, které určitě zpřístupním volně ke stažení. Takže si myslím, že se alespoň na něco můžete těšit. :)

Držte mi palce a mějte se mnou trpělivost. ;)
~ Kaki

Version 26 - 20th Anniversary

26. května 2016 v 1:39 | Kaki
název: 20th anniversary | doba výroby: celkem tak 3h. | autor: Kaki | spokojenost 100% | od-do: 26. 5. 2016 - ???

K oslavě 20. výročí Tomb Raider (a mého návratu na blog) jsem se rozhodla vytvořit nový design. Je to trošku jiný styl, než na jaký jste u mně zvyklí. Já sama čumím jak puk, že se mi podařilo udělat něco jednoduchého, protože já ty designy ráda přeplácávám, používám různé textury a brushe a podobně. Na tomto designu si všimněte, že není použito nic, jen obrázky Lary, a ty čáry v pozadí jsou z načítacího obrázku z Rise of the Tomb Raider. Moje představa byla vytvořit jednoduchý design, který nebude tolik barevný, bude se na něj příjemně koukat a který nebude zaměřený jen na jedno téma. No dobře, to poslední se mi nepovedlo, protože je očividně zaměřený jen a jen na Laru. :D Tu mimochodem můžete vidět všude jinou, respektive snažila jsem se do designu nacpat všechny verze Lary ze všech dílů a to hlavně do popisků v menu a do zápatí. Celkově musím design ještě doladit, zatím totiž nefungují odkazy v horním menu a nemám ještě předělané všechny rozcestníky.
Jinak jsem s designem velmi spokojená, ale musím říct že si asi budu dlouho zvykat na menu vpravo, prozože za těch necelých 8 let existence tohoto blogu jsem nikdy menu něšoupla jinam než vlevo. :D No jo, změna je život. Já doufám, že se vám celkově nový vzhled blogu bude líbit a určitě mi dejtě vědět v komentářích co si o něm myslíte. :)


P.S.: ani se radší nekoukejte na čas publikování článku, ehm... nemůžu spát :D

Version 25 - Syria

8. července 2015 v 0:49 | Kaki
název: Syria | doba výroby: +- 4h | autor: Kaki | spokojenost: 100% | od - do: 8. 7. 2015 - ???

Po pár měsících má blog opět nový look. Ten minulý design bych tu nechala klidně déle, ale byly s ním obrovské problémy, jak s nastavením, tak i se zobrazováním + se hrozně dlouho načítal (12 mega je prostě 12 mega :D). Po nějaké době se mi kvůli tomu ani nechtěly přidávat články. Proto je tu design nový :). Ten se vám snad bude načítat rychleji. Spolu s tímto vzhledem jsem překopala menu a trošku ho zkrátila, aby bylo trochu přehlednější. Velkou inspirací pro tento design pro mě byla Sýrie, tedy spíše záběry z lokace, kam se Lara v ROTTR podívá a hlavně stránka tombraiders.hu (hlavně záhlaví xD). A aby měl design trochu šmrnc, přidala jsem do něj ozdobné růžky, které můžete najít zde. Jo a abych nezapomněla - dess je uzpůsoben i pro širokoúhlé obrazovky! :D

Version 24 - Tropical Adventure

14. března 2015 v 15:00 | Kaki

Po (skoro) půl roce má blog opět nový kabátek. Docela rapidní změna, jám vím, ale nemohla jsem si pomoct :D. Upřímně můžu říct, že tento design vznikl náhodou a to tak, že jsem splácala několik rozpracovaných designů do sebe, přidala všechno co mám ráda a bum xD. Jako inspiraci jsem použila jeden z mých starých designů (prohlédnout si ho můžete zde) a obrázek starého designu oficiální TR stránky. Postraní menu vypadá jako "pirátská" mapa k pokladu, protože zbožňuju Assassins Creed 4. Zrovna před vytvářením tohoto designu jsem hrála jeden amatérský level také s pirátskou tématikou (The Pirate Princess - můžu doporučit :) a tak po několika hodinách mi pod rukama vzniklo toto :D.

» Název: Tropical Adventure
» Doba výroby: +- 12h
» Autorka: Kaki
» Spokojenost: Nesmírná :D
» Od - do: 14. 3. 2015 - ???

Version 23

17. listopadu 2014 v 20:09 | Kaki

Po roce a půl má blog konečně nový kabátek. Jak se vám design líbí? Podle mě blog snad nikdy nevypadal líp. A opět jsem se pěkně s**ala s nastavováním, já to nejspíš vždycky po tom roce zapomenu nebo nevím :D. Dala jsem s ním dřinu jak blázen tak tu musí vydržet co nejdéle. Hrozně se mi líbil ten "zlatý" artwork k LCTOO a řekla jsem si, že ho prostě musím použít na design nebo se zblázním :D. No a vzniklo z toho toto. Enjoy it! A prosím nelekejte se změn, které na blogu budou ještě probíhat. Hlavně budu kompletně předělávat a doplňovat o informace všechny rozcestníky ke hrám a i normální rozcestníky dostanou nový kabát.

Název: Lara Croft and the Temple of Osiris
Doba výroby: nechutně dlouhá
Autorka: Kaki
Spokojenost: nevyčíslitelná :D
Od - do: 17. 11. 2014 - 14. 3. 2015

Version 22

2. června 2013 v 0:47 | Kaki

Po roce konečně nový design, jak se vám líbí? Nadřela jsem se na něm pěkně dlouho tak doufám, že tu bude co nejdéle. Téda ale víte co mě naštvalo? To nastavování, asi jsem to po tom roce zapomněla, trvalo mi to celkově asi 2 hodiny na testovací blog a třičtvrtě hodiny sem na blog. Jinak jaký máte názor na nový TR? Mě tedy nadchl, hraju ho snad každý den, akorát mě štve, že mi nefunguje technologie TressFX vlasů. :/

» Název: Rebirth
» Doba výroby: ani nechtějte vědět :D
» Autorka: Kaki
» Spokojenost: 100%
» Od - do: 2.6. 2013 - 17. 11. 2014

Co se chystá na KakiLaraCroft + zeptej se mě

4. dubna 2013 v 15:53 | Kaki
Drazí, ani nemůžu uvěřit tomu, že už jsem přes rok na blog nevlezla. Fuj, ošklivá Kaki, to se dělá? Ach, tolik bych vám toho chtěla povědět, ale nevím čím začít.
Po vydání nového Tomb Raideru mě zas trošku chytlo blogování takže se pokusím vytvořit nový vzhled na blog a znovu začít psát své otravné články. Né, dělám si srandu, snad tak otravné nebudou :D. Dále je tu pár věcí které vás možná potěší a možná ne a možná vám to bude jedno. Blog chci mít čistě o TR takže smažu všechny články o Bones, The Vampire Diaries (ikdyž oba seriály mám stále moc ráda a sleduji je), Twilight, atd... Dalši co půjde pryč je wardrobe. Sice jsem vám to slibovala, ale po zvažování wardrobe nakonec neuskutečním. Asi takhle - neměla bych na to čas a jelikož si dokážu představit to dohadování s někým nad určitým vzhledem (chci aby to vypadalo tak a tak, a tohle tam nechci a tohle zase jo, bla bla bla...) tak ne-e. Spíš místo toho uspořádám soutěž a vítěz dostane design na přání. Co dále kruci!?... Jo už vím - rekonstrukce! Tu už v životě nechci na blogu dělat :D. Ach, málem bych zapomněla - můj blog oslavil v listopadu 4 roky. Šílenost šílená, ty moje kecy už musíte snášet tak dlouho :D. Uff, teď už mě nic nenapadá, kdyžtak budu článek aktualizovat :).

Zeptej se mě ~ pokud máte nějaké dotazy ohledně blogu, mě či něčeho jiného tak se v komentářích pod článkem neváhejte zeptat. Odpovídat vám budu zde na blogu ;). Ale prosím chovejte se slušně, nechci tu vidět žádná vulgární slova a urážky!

Já myslím že je to prozatím vše :). xo Kaki

Kontrola a náběr affiliates

12. února 2012 v 13:19 | Kaki

Já v tom mám strašněj bordel, už ani nevím kdo má nebo nemá pozastavený blog, s kým už se nepřátelím a podobně... Táááákže budu ráda když se mi tu všichni zapíšete, nebojte, nikoho si nesmažu, akorát potřebuju zjistit kdo všechno sem po těch letech ještě chodí xD. Zapsat se mohou i blogy které by s mým chtěli teprve spřátelit (na chvíli se vykašlu na pravidla a příjmu - no možná i ne xD - všechny co se zapíšou, muhahahaaaaa :D).


Do komentářů:

~ Jméno/Přezdívka:
~ Blog/web:
~ O čem tvá stránka je?:
* (nejlépe když bude o tomb raider/vampire diaries - platí pro nová affs a počítejte s tím že vás můžu ale i nemusím přijmout)

Version 21

20. ledna 2012 v 15:38 | Kaki

Nojo, já vím, není tak vymakanej jako ten předtím ale už to chtělo změnu. Jelikož miluju Egypt a Tomb Raider Anniversary tak jsem tohle téma splácala nějak dohromady a vyšlo mi z toho tohle xD. Za menší nedostatky se omlouvám, stále ještě dolaďuju celkový vzhled blogu ;).

» Název: Lovely Egypt ♥
» Doba výroby: přesně nevím, cca tak přes 2 hod.
» Autor: Kaki
» Spokojenost: 99,9 %
» Od - do: 20. 1. 2012 - 2. 6. 2013

Version 20

13. července 2011 v 13:53 | Kaki
S tímto designem jsem velmi spokojená tak doufám, že tu bude dlouho. Credits - za text o posledním dílu Tomb Raider děkuji stránce kronikatombraider.cz, za 'translate' vlaječky děkuji stránce tombraider.com/anniversary (stránka je bohužel už nefunkční). A nemyslete si že jsem tu Laru tak blbě ořezala, ten efekt kolem ní je naschvál :D :D.

Název: Reborn
Doba výroby: víc jak 4 hod.
By: Kaki
Spokojenost: 1000000 %
Od - do: 8.7. 2011 - 20. 1. 2012
 
 

Reklama