Knížky

20 Years of Tomb Raider je již k dostání!

31. října 2016 v 23:23 | Kaki

26. října vyšla dlouho očekávaná kronika série (alespoň já to tak považuji :D), ve které čtenáři prozkoumají bohatou a rozmanitou historii celé série, a dozví se o nezveřejněných titulech a obrázcích. Knížka dále obsahuje exklusivní rozhovory s Crystal Dynamics, Core Design, oficiálními dabéry, skladateli, modelkami a více!

Knížka zkrátka pokrývá celé univerzum Tomb Raider, a žádný oddaný fanoušek by si jí určitě neměl nechat ujít! Obzvlášť, když jí nepsal nikdo jiný, než komunitní manažerka Meagan Marie! :)


Dostupná na stránkách Prima Games

Lara Croft and the Blade of Gwynnever vyjde 13. září 2016

26. srpna 2016 v 13:16 | Kaki

Původní datum vydání bylo odhadováno na prosinec 2015, Crystal Dynamics však včera odhalili konečné datum vydání, které připadá na 13. září 2016.

Knížka je od stejných autorů jako The Ten Thousand Immortals, avšak řadí se před reboot, tudíž nás čeká nonstalgický pohled na Laru, kdy ještě používala dvě pistole, vykrádala hrobky a střílela nepřátele jak na běžícím páse.

Poté, co byla zrazena bezohledným konkurentem při pátrání po bezceném pokladu, se Lara vrací domů, aby si ošetřila modřiny. Ještě předtím, než se stihne zcela zotavit, jí starý přítel zoufale volá o pomoc. Telefonát jí dovede k tajnému výkopu pod Londýnskými ulicemi. Při prozkoumávání onoho výkopu Lara učiní neobyčejný objev, který by mohl přepsat historii Britských ostrovů - a možná i celého světa. Avšak čím houběji kope, tím víc jí to zatahuje do temného a nebezpečného světa špionáže, spiknutí a černého trhu. S její pověstí je její život v sázce, Lara se však vydává na nebezpečnou cestu, aby získala vzácnou starožitnost, která by jí mohla pomoci spojit moderní svět s dávnýmy mýty. Na své ceste, ale narazí na známé staré nepřátele a nové hrozby, které se jí stále snažív hledání pravdy zastavit. Lara musí odhalit skutečné tajemství záhadné a legendární čepele.

Předobjednat si jí můžete na stránce Prima Games, v ČR si jí můžete předobjednat například na stránce Nejlevnější Knihy.
 
 

Reklama