Lara Croft: Relic Run

Lara Croft: Relic Run - nový oblek volně ke stažení

24. srpna 2015 v 14:49 | Kaki

Pokud jste si jako já zamilovali tento netradiční kousek z dílny Square Enix, tak vás určitě potěší nová aktualizace. Nejen, že teď můžete s Larou prosvištět kus džungle jako blesk (s pomocí Head Startu), ale můžete jí obléci do klasického Tomb Raiderovského outfitu. Zadarmo!

Lara Croft: Relic Run je tu!

28. května 2015 v 22:27 | Kaki
Nová mobilní hra je konečně venku a konečně je zpřístupněná fanouškům žijícím nejen v Nizozemí. Jak vývojáři slibovali, hra je zcela zdarma a je dostupná pro 3 různá zařízení. Tak nažhavte své elektronické miláčky a stahujte! :)

iOS

ANDROID

WINDOWS

Lara Croft: Relic Run se představuje...

13. dubna 2015 v 20:29 | Kaki

Je to venku, Crystal Dynamics a Square Enix konečně vypustili na světlo světa informace o nejnovější mobilní hře Lara Croft: Relic Run. Jak napovídá název, hra se ponese v duchu her jako Temple Run nebo Spirit Run, ale vývojáři slibují, že v ní bude mnohem víc akce. Čeká na nás samozřejmě nekonečný běh s Larou, ale i jízda různými vozidly, epické boje s hlavními bossy a mnoho předmětů ke sbírání. Hra vyjde v následujících měsících a bude, pozooor, volně ke stažení a ke hraní (free-to-play). Už teď hra vypadá lákavě, určitě si jí pořídím! A co na ní říkáte vy? Půjdete do toho? :)


Screenshoty tradičně v G A L E R I I.


Malá ukázka ze hry...
 
 

Reklama