Zajímavosti

Remake Tomb Raider 2 se začíná pomalu rýsovat

30. listopadu 2016 v 23:22 | Kaki
O úžasných tvorbách francouzského fanouška TR Nicobasse jste již dozajista slyšeli. Pokud ne, jeho díly se můžete pokochat například na deviantartu. Před nějakou dobou oznámil remake druhého dílu vytvářený ne v TRLE enginu (jako většina fanoušků), ale na Unreal Enginu, na kterém fungují i větší tituly, jako například nový Street Fighter V, Final Fantasy VII, nebo Gears of War 4. Co se týče hratelnosti, měl by být remake podobný TR Legend a Anniversary.

O tomto projektu jsem se dozvěděla docela nedávno, a jsem z něj nadšená. Tomb Raider 2 je můj nejoblíbenější díl, a jsem zvědavá, jak celé dílo nakonec dopadne. :)

Rise of the Tomb Raider: Edge of the World

26. května 2016 v 10:51 | Kaki
Zajímavá písnička k nejnovějšímu dílu, která vznikla pod rukama talentovaného youtubera Gavina Dunne, alias Miracle of Sound. Určitě doporučuji si poslechnout i jeho další písničky, protože na svém kanále má originální skladby třeba k Zaklínači 3, Assassins Creed, Uncharted, Doomu a k dalším novějším hrám.


Podle mě je snad tato písnička lepší než I Shall Rise. :)

Lara Croft vs. The Doppelganger - Confrontation

27. září 2010 v 17:27 | Kaki
Další úžasné fanouškovské video vytvořené pomocí XNA Lara (a asi ještě nějakého animátoru). Nevím co dodat, je nádherné, obdivuju ty, co si s tím dávají takovou práci ♥. A je to parodie na Matrix :D.

Neuvěřitelná videa aneb co fanoušci dokáží vytvořit v XNA Lara

11. srpna 2010 v 22:26 | Kaki LC
Jedná se o fanouška který si říká TRKO. A naprosto nechápu jak to dělá protože tyto videa jsou neskutečná! Opravdu báječná! Stojí za to se na ně podívat a možná vám stejně jako mě spadne čelist :D.

Tum Raider

4. srpna 2010 v 17:13 | Kaki

Parodie která mi prostě vyrazila dech! Není to určitě nic nového ale za shlédnutí to stojí. Hlavní roli si tu ale nezahraje Lara, nýbrž její bratr tlustý "Larry" :D (ještě že je Lara jedináček xD)

Die Natla a Alister song

20. července 2009 v 10:41 | Kaki

It's so funny!!! Opravdu velice vtipná fanouškovská videa. Pokud nemáte rádi Natlu tak to první video je přesně pro vás. Pokud nemáte rádi Alistera tak to druhé video se vám zaručeně bude líbit :-) Ale prostě musíte ocenit tu práci, kterou si s tím fanoušci dali :)

Tomb Raider: Anniversary - parodie

29. června 2009 v 9:40 | Kaki
Naprosto parádní parodie na tento díl. Larson má propůjčený hlas Jacka Sparowa ze třetího dílu Pirátů z Karibiku. Doporučuji shlédnout, pobavíte se... :)


 
 

Reklama